9 עקרונות לרדת במשקל ועליה במסת השריר

9 עקרונות לרדת במשקל ועליה במסת השריר

גירעון קלורי/עודף: כדי לרדת במשקל, אתה צריך לצרוך פחות קלוריות ממה שאתה שורף, מה שיוצר גירעון קלורי. כדי לעלות במשקל, אתה צריך לצרוך יותר קלוריות ממה שאתה שורף, מה שיוצר עודף קלורי.

אימוני התנגדות: אימוני התנגדות, כגון הרמת משקולות, חיוניים לבניית שרירים. שלבו תרגילים מורכבים כמו סקוואט, דדליפט ולחיצות באימונים שלכם.

עומס יתר מתקדם: כדי להמשיך לבנות שרירים, עליך להגדיל ללא הרף את ההתנגדות או המשקל שאתה מרים לאורך זמן. זה ידוע בתור עומס יתר מתקדם.

צריכת חלבון מספקת: חלבון חיוני לבנייה ותיקון של רקמת השריר. שאפו לצריכת חלבון של לפחות 1.8-2.2 גרם לכל קילוגרם ממשקל הגוף.

מנוחה והתאוששות: התפתחות השרירים מתרחשת בתקופות מנוחה, ולכן חיוני לתת לגוף שלך זמן להתאושש. שאפו לפחות 7-8 שעות שינה בלילה וקחו ימי מנוחה בהתאם לתוכנית אימונים שלכם.

עקביות: עקביות היא המפתח כשמדובר בבניית שרירים. היצמד לשגרת פעילות גופנית קבועה ותוכנית דיאטה כדי לראות את התוצאות הטובות ביותר.

תזונה מאוזנת: תזונה מאוזנת הכוללת מגוון מזונות עתירי תזונה חיונית לבריאות הכללית ולבניית שרירים.

חשוב לצרוך את כל אבות המזון: חלבון פחמימה ושומן

 קרדיו: בעוד שפעילות גופנית קרדיווסקולרית חשובה לבריאות הכללית, יותר מדי אירובי יכול לעכב את צמיחת השרירים (עקב שריפת קלוריות מה שיכול לגרום לגרעון קלורי בעת פיתוח מסת שריר ולא חיטוב). .

סבלנות: בניית שרירים דורשת זמן וסבלנות. אל תתייאש אם אינך רואה תוצאות מיד. היצמד לשגרה שלך ותראה התקדמות לאורך זמן.

השאר תגובה

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.