עידן מהיר - תוצאות מהירות - DrawnBody

עידן מהיר - תוצאות מהירות

בעידן כמו שלנו הכל מהיר,

תוך כמה שניות אם בנאדם צפה במשהו ולא עניין אותו הוא ישר עובר לדבר הבא, אותו דבר כמו שבנאדם רוצה משהו הכי בעולם ובמחשבה שבראש הוא יעשה בשביל זה הכל, בפועל הוא לא מוכן לבצע כמעט כלום ממה שצריך, היום מתייאשים מהר מידי, מוותרים מהר מידי, ה"לא מוכן" או "אין לי כוח" מושלך על כל מהלך היום של האדם, ואחרי זה אנשים מתפלאים למה הם לא מצליחים לייצר את המטרות שהם תמיד רצו/רוצים.

כמות האנשים שפונים אליי ומבקשים עזרה, "איך אני מפתח מסת שריר" או " אני רוצה לרדת במשקל"

אבל כשאני שואל אותם האם אתם מוכנים לעשות הכל בשביל שזה יקרה? הרי זה דורש לוותר על דברים מסויימים, להשקיע מהזמן שלכם, וכו וכו...

כשהם מהתלהבות והם "מוכנים להכל" מתחילים את התהליך ולאט לאט אני שם לב בירידה במוכנות שלהם, הם רוצים את התוצאה כבר עכשיו, הם לא מסוגלים להבין שזה דורש התמדה, זמן, הרבה סבלנות, ובכדי להכיל את כל זה, אני מסביר להם שזה חלק מהדברים שנדרשים מהתהליך, מלמד אותם שצריך להנות מהדרך ולמרות שקשה חובה לחייך

אז כן, חלקם מצליחים לעמוד בזה וליצור לעצמם אורח חיים חדש ובריא, ולצערי חלקם לא מצליחים ונשארים במצב שלהם כמו שהיה לפני שנפגשנו.

לכל אותם שעוקבים אחריי ורואים את מה שאני רושם באופן קבוע,

אל תחפשו את התוצאה בתחילת את התהליך, זה דורש הקרבה, התמדה, והרבה השקעה, זה בסדר להיכשל, זה בסדר להרגיש שקשה לכם מנטלית, שאתה מרגישים שאתם לא מסוגלים, בסופו של דבר בעיות תמיד יהיו בדרך, ואתם צריכים להבין שהחיים יבעטו לנו בתח* ויפל אותנו לרצפה, והרעיון הוא לדעת תמיד שניתן לקום ולחזור לדרך המלך.

 

כי לוותר לעצמו מראש, זה הכי קל, להיכשל ולנסות שוב זה המבחן האמיתי של כולנו,

 

השאר תגובה

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.