לפתח מסת שריר מחוץ לחדר כושר - DrawnBody

לפתח מסת שריר מחוץ לחדר כושר

עידן מהיר - תוצאות מהירות קורא לפתח מסת שריר מחוץ לחדר כושר הבא האם לחם זה השטן?

אז האם יש דרך לפתח מסת שריר בלי חדר כושר?

תראו אני באמת מבין שאנשים לא מתחברים לחדר כושר, אוהבים להיות בחוץ, מתחת כיפת השמיים, בדרך כלל שיהיה מסביבם שקט, הם הנוף המתקני כושר והציוד שאיתם הם באו לאימון שלהם.

אני בדעה שאדם חייב שיבצע ספורט על בסיס קבוע, הכמות יתרונות שזה נותן לאדם הם פשוט מכרה זהב, מעבר לחיצוניות (שזה שטויות) זה מפתח אותנו להיות אנשים פעילים ברמה מטורפת, זה כל כך כיף ומספק.

ואני אומר לכם בפה מלא, ניתן להתפתח ברמה מאוד גובהה אם לא מתאמנים בחדר כושר, יש המון אנשים שמעדיפים את זה ככה, והאם הם גדלים? בוודאי.

אז יוצא מצב שאתם רוצים להתחיל להתאמן בחוץ, במתקנים שעירייה שלכם מספקת, זה בדרך כלל יהיה מתח, מקבילים ועוד מספר מתקנים שהם מעולים ויעלים לנו.

לאט לאט שתיכנסו לזה, אתם תרגישו שיותר קל לכם, כל שבוע אתם מתחזקים יותר ויותר ומגיעים למצב שיחסית קל לכם, אז מה ניתן לעשות? איך אפשר לתת לגוף יותר כשהוא מוכן לזה.

ניתן להוסיף משקל עם תיק, להכניס בו כל דבר שיכול להיות לו משקל מסויים, להתחיל במשקל קל וכל אימון להשתדל להוסיף עוד קצת ועוד קצת, אתם תשימו לב שאתם מתחזקים בצורה יפה, אתם תהיו גאים בתוצאות שלכם ותרצו להשתפר עוד ועוד, (טוב אנחנו בני אדם זה בטבע שלנו)

אז לאט לאט מגיעים לרמה שכבר אי אפשר להוסיף משקלים, זה נהיה קשה יותר ככל שמוסיפים עוד ועוד, שזה דבר לגיטימי בסך הכל, אנחנו בני אדם יש לנו קצה גבול יכולת.

בכל מקרה תמיד ניתן להוסיף נפח שזה דבר מעולה, אבל אולי אתם שואלים את עצמכם.. בואנה באלי איזה משהו שיתן לי שיפור באימונים, ולא רק קושי, אלא גם גיוון ועוד התנגדות לגוף.

אז יש המון אפשרויות, יש חלק שאני ממליץ וחלק שאני פחות ממליץ, אז מה אני כן ממליץ לכם?

רצועות, ללא ספק דרך יצירתית לא להשתמש במשקולות של החדר כושר, דרך לא פחות ממושלמת להוסיף התנגדות וגירויי לגוף.

 אז רצועות ההתנגדות (<<לחיצה כאן) זו דרך לשלב בין כל המתח, שכיבות שמיכה, סווקאטים וכו... לבצע תרגילים שבדרך כלל ניתן לבצע רק בחדר כושר, הגיוון הזה יוסיף לכם עוד תרגילים לאימון, יעלה לכם את המוטיבציה, כי אתם כל הזמן משתפרים ומשקיעים מהזמן שלכם בשביל עצמכם, וגם כי אתם תוכיחו לעצמכם שבאמת לא חייב להגיע לחדר כושר על מנת להגיע לגוף מעולה,

וכמובן לא לשכוח מהתזונה, זה דבר מאוד חשוב!

 

השאר תגובה

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.