המכנסי טייץ הקצרים הטובים ביותר לגברים לעונת הקיץ הקרובה

המכנסי טייץ הקצרים הטובים ביותר לגברים לעונת הקיץ הקרובה

מכנסי טייץ, מכנסים קצרים עם טייץ... איך שלא תרצו לקרוא להן, אם יש דבר אחד בטוח שבתור אחד שמתעסק בספורט זה די מומלץ עבורך שיהיה לך כמה כאלו בארון בגדים, אתה יודע לאימונים בעיקר.

מן הסתם שזה לא חייב להתקשר תמיד לאימונים, אפשר תמיד לשלב עם זה טיולים בטבע, הליכה קלה עם המשפחה, ותמיד נחמד למנוע שפשפות לכאלה שיש להם רגליים מפותחות (טפו טפו ברוך ה')

אז מה זה בעצם מכנס קצר עם טייץ?

היתרונות של האימונים איתו

אילו אימונים אפשר וכדאי לבצע איתו?

מכנס שאנחנו בהחלט ממליצים לקחת לעצמכם

על כל זה נרחיב במאמר הנוכחי

קנו את מכנסי הספורט טייץ דגם ספיריט בצבעים 

 

אז מה זה בעצם מכנס קצר עם טייץ?

Short Tights Men Sports | Short Men Running Pants | Quick Dry Pants Tights  - Summer Men - Aliexpress

מכנס קצר עם טייץ, כזה שמרחוק נראה מכנס רגיל, אבל כשמתקרבים מבינים ורואים שמחובר אליו טייץ (יכול להיות קצר יכול להיות ארוך) בדרך כלל הוא מגיע מבד פוליאסטר ולייקרה בעל מראה נוח, גמיש וקליל ביותר.

אנחנו לא מגזימים או דרמטיים בכלל כשאנחנו מתכוונים לזה שהמכנס קצר עם טייץ מרגיש כאילו האימון שלך או כל פעילות אנרגטית אחרת תקפיץ לך את רמת האימון פי כמה

בוא נודה באמת, לא חסרים מכנסיים כאלו בשוק, אבל הבד, היתרונות היחודיים, שווים הרבה יותר מעוד "מכנס קצר עם טייץ"

היתרונות של האימונים איתו

חימום -

בעת ביצוע חימום של לפני האימון, אנחנו רוצים שזרימת הדם שלנו תהיה זריזה יותר, שחימום הגוף שלנו יהיה מהר יותר וככה נמנע פציעות ונוכל לפתוח את האימון שלנו על אמת. עם הטייץ שמתחת למכנס יהיה לך הרבה יותר קל להתחמם לאימון רגליים, החיכוך בין הטייץ לרגליים מזרז את זרימת הדם ובכך יוצר חימום מהיר יותר, מומלץ לבצע את זה בעת המתחיות הדינמיות של לפני תחילת האימון שלכם

נוחות -

בביגוד וזה לא משנה לאיזו מטרה אתם שמים ביגוד, נוחות זה הכלל הראשון שאתם צריכים להסתכל עליו עוד לפני כל דבר אחר שאתם מתכוונים להסתכל עליו באותו פריט.

אבל כשזה מדובר באימונים שלך, בריצות ארוכות ובכל פעילות פיזית כזו או אחרת, הנוחות תמיד יהיה כלל ראשון אצלך, אתה מבחינתך רוצה להתעסק נטו באימון שלך, ולא בזה שלא נוח לך במפשעות תוך כדי ירידה בסקוואט, או שנקרע לך המכנס כי רצת בסך הכל קילומטר וחצי או שהמכנס שאתה לובש לא מנדף שאת הזיעה שלך. אתה חייב שכל אלו יכללו את אותם דברים שציינתי.

סטייל - 

זה דבר אינדבידואלי, אך אנחנו מאמנים בסטייל הקלאסי יותר, בלי יותר מידי לוגואים, כתבות או ציורים. אנחנו אוהבים את זה נקי כפי שזה ובגלל זה יצרנו את המכנס קצר עם טייץ חלק ונקי כפי שהוא בעל 3 צבעים קלאסים.

אילו אימונים אפשר וכדאי לבצע איתו?

אימוני משקולות/ אימונים בחוץ/ ריצות

באימוני משקולת (כוח) מאוד נוח ומתאים להתאמן עם המכנס קצר טייץ, נידוף הזיעה שלו, הקלילות שבו מאפשרת לנו להיות גמישים יותר לאימונים, בעל כיסי אבטחה מעולים ככה שבאמצע האימון לא נצטרך לנחש או לחשוש היכן הדברים החשובים לנו כמו טלפון, אוזניות, מפתחות וכו'...

ואחד הדברים החשובים ביותר זה שהמכנס מתייבש בקלות ובמהירות מה שיכול להקל על אימונים עצמים שבהם מזיעים הרבה יותר מהרגיל, מה שיכול להפריע למהלך האימון, ולעשות אותו פחות זורם ונוח.

מעניין אתכם לשמוע עוד ?

 

קנו את מכנסי הספורט טייץ דגם ספיריט בצבעים 

 

 

השאר תגובה

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.