אינטרו גיף שמציג את הלוגו שלנו, ושאנחנו מותג ביגוד ספורטיבי

קצת עלינו שנכיר מקרוב

אז DrawnBody

הושק על ידיי (אוריה) הייתי איש צבא ביחידה מובחרת, נפצעתי בפעילות מבצעית שגרמה לי לסבל ויציאה מהיחידה ומהמשפחה שגידלה אותי ועשתה אותי מי שאני היום, עברתי ניתוח מאוד קשה שעם הזמן הצלחתי להשתקם לחזור להיות בריא, מפתח גוף כמו שאני אוהב, ואת ההתלהבות כשאתה שם חולצה או מכנס שלא שמתי זמן רב ופתאום הם צמודים עליך ומבליטים את שרירי החזה, הכתפיים, ידיים, גב ואפילו הרגליים!

DrawnBody הוקמה כדי לתת תחושה למתאמנים חדשים/וותיקים שיוכלו להרגיש טוב יותר עם עצמם.

הביגוד שלנו יראה עליכם בצורה מושכת, צמודה ושתבליט את השרירים שאתם כל כך השקעתם עבורם, עם סוג החומר הביגוד הטוב ביותר בשוק.

ואין דבר רע להיות קצת גאים בגוף שלכם ובעבודה הקשה שאתם מוכנים להקריב יום יום למען התוצאות.

והתשוקה לדבר שאתם כל כך אוהבים, שממלא אותכם בצורה שמאוד קשה להסביר לסביבה..

אנחנו כאן כדי להנגיש את זה עם קצת הומור המון ערך, והרבה אהבה עצמית

מתאמנים יקרים אני מזמין אתכם להוסיף עוד בוסט לביטחון העצמי שלכם, לנראות שלכם בחיי היום יום ובעיקר באימונים המאתגרים שלכם עם הביגוד הכי איכותי, יפה ובעיקר סקסי בטירוף..

חשבתם שהקונספט שהצגנו מיוחד? זאת רק ההתחלה!

בשביל שכל לקוח ולקוחה שלנו ירגישו באמת אבל באמת מיוחדים. הקמנו מערך מיוחד שתפקידו לשמוע ממכם אהובים- איזה מוצרים/קולקציות/פיצ'רים הייתם רוצים לראות אצלנו באתר? אנחנו נקשיב לבקשותיכם ונעשה כמיטב יכולתנו בשביל למלא בקשתכם תוך זמן קצר ולהביא לכם את הפריטים לחנות בסופר-סטייל כמו שרק אנחנו יודעים :)

הבחירה הייחודית שלנו

.לאחר הרבה מחשבה, החלטנו להקים את המותג שלנו אונליין בלבד. עשינו זאת בשביל להתרכז בלתת ללקוחות את היחס הכי טוב שניתן ולהגדיל את סל המוצרים שלנו באופן מהיר יותר- הכל בשבילכם ולטובתכם!

החזון שלנו-לא מה שציפיתם

החזון של רוב החברות כיום הוא לגדול ו'לכבוש את העולם'. אנחנו רוצים להמשיך ולגדול בשביל להביא לכם יותר ויותר מוצרים ומשלוחים אפילו יותר מהירים. אך החזון שלנו הוא מה שאנחנו עושים כיום-להיות בוטיק ששומר על האיכות ,המשפחתיות והיחס האישי ולא "פס ייצור".